| amina69 a întrebat:

Buna,,, unde pot gasi si eu programul care ma ajuta sa intru in pc altcuiva fara ca el sa stie? am incercat multe posibilitati far rezultat,,,

4 răspunsuri:
| Marcelino a răspuns:

Nu poti intra in pc-ul altcuiva fara stirea lui.Nu exista program pentru asta.Doar marii crackeri pot, prin Comand Promptwinking.

| AndreDy a răspuns:

Team viewer
dar oricum nu ai cum sa nu stie
il trimiti pe mess persoanei si ii zici sa il instaleze ca e altceva, un joc sau ceva

| alexxi a răspuns:

Cain

| Serban002 a răspuns:

Eu stiu un program dar nu stiu sa-l descarc fratele meu la descarcat dar a schimbat windows-ul si sa sters.Mai cauta o sa gasesti