| 93Anna93 a întrebat:

Unde pot gasi variantele de bac de la biologie? Cred ca ultimele care au aparut sunt cele din 2009.Ma intereseaza anatomia umana si gentica. Dau fundita celui care poate sa imi dea un link cu variantele.(Am incercat deja pe edu si am gasit doar modele, nu si cele 100 de variantele.)

3 răspunsuri:
| mormaila a răspuns:

Nu

| 93Anna93 explică (pentru mormaila):

Si tu ce? Ai raspuns asa ca sa te afli in treaba? Sa iei puncte mai multe pentru ca ai raspuns primul? Vrei cumva si funda pe raspunsul asta?

| mormaila a răspuns (pentru 93Anna93):

Nu.