| JustShadows a întrebat:

Buna!happyUnde sunteti mai? Va intreb pe toti de pe acest site! Unde sunteti, voi cu adevarat? De ce nu lasati la o parte tot ceea ce faceti acum, si ganditi-va o secunda, la ceea ce conteaza intr-adevar.De ce stati pe acest site, daca nu aveti grija de el? Daca nu faceti lucrul pentru care a fost el infiintat.
Site-ul se numeste"TotiPentruUnu"... Unde sunteti cand ceilalti au nevoie de voi?
Va turnati tone de machiaj pe fata, sau va pierdeti timpul in club agatand"gagici"?
De ce nu imprastiati in lume ceea ce valoreaza cu adevarat, si lasati timpul sa se scurga cu.chesti inutile?!
TRIST!
Deschideti putin ochii, si realizati ca...realitatea voastra nu este tocmai realitatea din jur!
Nu uitati sa zambiti, si sa iubiti, copii!
Sa aveti o zi cat mai frumoasa!happy

Răspuns Câştigător
| pengu a răspuns:

Pai. la propriu vorbind, realitatea fiecaruia este diferita de a celuilalt, cat despre valori si etc. etc. chiar crezi ca ai cu cine? adica da, site-ul asta a fost infiintat pentru cei care au nevoie de ajutor si cei care vor sa ajute, dar cand ajuti si vezi ca nu ai spus ceea ce vroia celalalt sa auda... e trist. ma rog, ideea e ca nivelul nostru de primitivism e foarte crescut, deci unde sa mai imprastii acele valori? ehh :-J
multumesc pentru urare si iti doresc de asemenea o zi excelenta happy tongue

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Tocmai de asta imi place mie realitatea.Pentru ca e printre putinele lucruri despre care pot spune ca imi apartin.Ador sa visez, sa visez, sa visez pana cand nu mai imi dau seama de diferenta dintre realitate si vis. E o stare a naibii de frumoase.Imi amintesc de atmosfera placuta pe care mi-o ofera lecturarea unei carti si inchid ochii si ma mai scufund odata in visehee hee

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Umm, pentru unii, astea sunt lucruri plictisitoare şi absolut inutile. Adică, unde e distracţia în aşa ceva? Păcat că nu au auzit de satisfacţie personală...nu vreau să fiu prea sceptic, dar e ca şi cum ai striga după ajutor în mijlocul oceanului Pacific ceea ce ai făcut tu aici. Totuşi, apreciez efortul happy

| JustShadows explică:

Desigur, raspunsuri in bataie de joc exact asa cum m-am asteptat!happy...
Apreciez efortul celor care au inteles unde bat!
Aveti grija de voi, cu totii!happy

| Aiicha a răspuns:

@xelakidas mai esti in viata? credeam ca ai gasit raspuns la intrebarea ta cu sinuciderea.in locul tau as tacea.

| darrio2007 a răspuns:

Sa stii ca n-am sa pot dormi la noapte de vorbele tale. Tu unde esti acum la 17, 10?

| mhg a răspuns:

În primul rând nu cred că toţi utilizatori ar trebui băgaţi în aceeaşi oală, pentru că există persoane pe acest site care chiar se implică, încearcă şi speră să-i ajute pe ceilalţi fără să aştepte în schimb vreo răsplată.
În al doilea rând aceşti utilizatori nu pot fi mereu aici să ne ajute deoarece sunt oameni şi au nevoie şi de timp pentru ei nu numai pentru ceilalţi din jur.

Oricum sper că am înţeles în mare la ce te-ai referit.

| CokoStar a răspuns:

Mersi de urare.

| Aiwendil a răspuns:

Eu sunt acasa.Sunt cu adevarat la mine acasa.Cam greu sa gandesc intr-o secunda.Stau pe site.Am grija de el. Ofer raspunsuri ca acum. Ofer ajutor doar la probleme reale sau ceva care nu e stupid.Nu ma omor dupa macheaje si nu merg prin cubluri sa agat baieiti. Orice valoreaza cu adevarat si cel mai mic detaliu.Zambesc mereu, iubesc mereu. Tu decizi ca persoana daca vrei sa-ti traiesti viata sau nu. E imposibil sa avem toti aceiasi realitate.Fiecare isi traieste viata, realitatea dupa principiile lui.
O zi frumoasa iti urez si eu.Bye!

| AlexSadik a răspuns:

Am auzit ca vei muri la 7 seri de la postarea intrebarii prietenul meu MOS CRACIUN vegheaza in balcon impreuna cu CHUCHIE iti dai seama ca pot sa mi iau larevedere de lamicul dejun de maine nu >?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

How touching! sad Iti dai seama ca nu mi se mai duc micii pe gat, nu?

| AustraliaCalling a răspuns:

There is no answer for a shadow!