| Amaliamalia a întrebat:

Ce faceti cand sunteti suparati sau nu mai aveti chef de nimic si va ganditi ce rost are viata?big grin

Răspuns Câştigător
| Marcelino a răspuns:

Ies afara si ma plimb aiurea cu castile in urechi si cu gluga in cap si ascult Grasu xxl-azi nu sau guess who-07 03 2006. E ca un medicament pentru minebig grin.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu ma supar foarte greu.In general pe notele stupide pe care le acorda proful de romana(mi-a dat 9 ca am scris intr-o lucrare de patru pagini "lb" romana, unica greseala din tot eseul) si rar pe cei din jurul meu. E inutil sa te superi pe persoane de care te doare in cot. E ca si cum te-ai supara pe o capita de fan stiind ca la primavara nu va mai fi acolooh go on

| paramore a răspuns:

In nici un caz nu ma big grin
stau suparata si eventual plang

| louis3 a răspuns:

Incep sa fac diverse schite, eventual citesc in parchappy

| Zuzy a răspuns:

. Nik deosebit. \
Imi fac patu.
inchid calculatoru. televizoru.
iau telefonul pornesc o melo de taiat venele ma pun in plaapuma si ma afund in ganduri. straight face.
E asa d linijte si poti sa gandesti imi lucidday dreaminglove struck

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Caut planete.

| MarkusRay a răspuns:

Ma uit la filme sau ma plimb. Cateodata adorm iar cand ma trezesc imi revin.
Ori daca situatia e mai grava, l-as contacta pe cel mai bun prieten sau prietena sa-mi asculte problema, pentru ca e bine sa ai un sprijin de la cineva.
winking

| lovely1993 a răspuns:

Askult muzica sau cel mai des stau pe ginduri meditind asupra vietii incercind sa gasesc cit mai multe lucruri pozitive si sa combat orice gind rau

| Ramonik10 a răspuns:

Ma uit la un film si asc muzica p youtube love struckx de fapt imi plk as asc muzica si sa m uit ll feilmesi cand sunt bine dispusa

| Alexya_8992 a răspuns:

Ca sa scap de monotonie, ies afara la aer si imi pun ordine in ganduri. Apoi ascult muzica ca sa-mi pot reveni. Speranta e cea care moare ultima, indiferent de starea psihica si necazul care-l avem, asadar nu trebuie sa ajungem la astfel de concluzii.