| Topsecret2k18 a întrebat:

unui coleg ii place de alta fata dar toti colegii din clasa vor sa fiu impreuna cu el. Mi-am dat seama ca mereu il șicanau. Va rog sa-mi dati sfaturi cat mai repede caci nu vr sa fie prea tarziu de ceva.

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Daca lui ii place altcineva lasa-l in pace. Nu stii ca nu exista dragoste cu sila? Daca nu vine totul de la el, o eventuala relatie intre voi nu va merge bine. Plus ca se va gandi mereu ca ar fi fost mai bine cu fata cealalta.

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Sfaturi legate de ce?
Tu vrei sa le faci pe plac colegilor tăi? Ar trebui să îţi faci pe plac ţie, nu altora. Iar de colegul ăla care place pe altcineva ar fi mai bine să uiţi. Dacă nu, spune-i că îl placi. Poate se răzgândeşte, deşi mă îndoiesc.