| Smile_1115 a întrebat:

URGENT:cand aflu la ce clasa sunt repartizata[9A 9B]? multumesc. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ralucaralu a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu Anduu. Nu stiu la liceul ei, dar la liceul meu nu ne repartizeaza asa cum a spus ea. Intai e pe profil, de ex: 9A si 9B sunt de stiinte ale naturii, 9F e de filogie, 9D de altceva. La clasele cu acelasi profil se ia dupa limba a2a pe care ai studiat-o in generala. La noi pe cei care sunt la stiinte si au facut franceza i-a pus in B, iar pe ceilalti in A. E unul dintre cele mai bune licee din judet si cred ca asa se procedeaza la majoritatea. Eu am aflat in ce clasa am fost repartizata la inceputul lui septmebrie, a aparut pe site-ul liceului. Pe edu nu ai sa gasesti.Succes!

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Buna! Pentru clasele cu 60 de locuri poti vedea ca pe WWW.admitere.edu.ro gasesti cele 60 de ocupanti in ordinea mediei, primii 30 sunt 9-A si ceilalti 30 sunt 9-B!

| communistrat a răspuns:

Sau afisat deja rezultatele :D www.edu.ro

| Smile_1115 explică:

Mersi