| Gionell a întrebat:

as vrea sa va intreb cum as putea sa aflu in ce clasa si cu cine am fost repartizata la liceu? trec acum intr-a IX-a, si vreau sa stiu ce colegi amhappy fundita... mersi mult >big grin

Răspuns Câştigător
| Narcis196 a răspuns:

S-a raspuns la intrebarea asta de mi de ori voi nu intelegeti romaneste mah
Intrati in *** pe http://rep1-adm2011.cloudapp.net/Default.aspx si gasesti pe cine vrei tu

Si nu mai puneti intrebarea asta ca neam saturat de ea!

2 răspunsuri:
| Gionell explică:

Aha mersi laughing... inca o intrebare cum suntem repartizati? dupa medii sau ne amesteca?happy