| ssasakjs a întrebat:

urmeaza un majorat iar sarbatoritul m-a rugat sa ii aduc unul din sistemele mele, va fi facut intr-un local si, am 2 sisteme si nu stiu care se aude mai tare. Primul este un sistem genius sw hf5.1 4000, si al 2lea sistem audio logitech x530 amandoua cu 5 boxe mici. Cine se pricepe si stie care dintre ele se aude mai bine legate la un laptop.

Răspuns Câştigător
| Sindrom a răspuns:

Genius hf.1 4000 se aude mai tare
el are 100 W si celalalt 70 W deci se aude mai tare si arata si mai binebig grin
fundita?happy

1 răspuns:
| Broadband a răspuns:

Cat de tare se poate auzii geniusu ala de 100w (nereali) intr-un local.
pai inseamna ca z5500 pot face nunta cu el daca imi iaulaughing