| ingerashultau a întrebat:

Buna urmeaza ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa-i iau imi puteti sugera ceva ( 14 ani)?

6 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei ingerasultaulove struck! Ii poti lua un parfum sau niste bratari (tu una ea una) ca bratarile prieteniei, sau ii poti da o poza inramata cu voi doua de cand erati mici.Multa Bafta^^

| EduardPaul94 a răspuns:

Stiu si eu. o carte sau cosmetice daca stii ca foloseste... daca nu. un lantisor sau o bratara de argintwinking

| KIdda_6499 a răspuns:

Daca este o prietena foarta buna (BFF) cumparai un pandantiv cu BFFs. O prietena mi-a dat unul pe care Scrie "Bf" si e cu o jumatate de inima iar ea are cealalta parte cu "F" cu cealalta jumatate big grin sau ai putea sa ii cumperi o carte gen celor pe care le citeste ea. sunt sigura ca o sa ii placa orice i'ai da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nu stiu daca te ajut dar ii poti lua (cred ca face buletin. e o aniversare speciala) o bluzita din aceea care se poarta cu colanti sau ii poati lua ceva de plus(ma gandesc la un urs sau ceva foarte mare)sau ii poti face un cadou special [MOR DUPA CADOURILE ASTEA]:http://www.epersonalizari.ro/ [incarci poza dai adresa...si primesti cadoul. e cu adevarat special] si ii poti face un origami dragut :X

| swettyprincess2 a răspuns:

1. O rochie nu foarte, dar nici foarte scunda.
2. O pereche de cercei.
3. Un set de machiaj.
4. O jucarie de plus.