| Amy a întrebat:

V-ati certat vreodata foarte rau sau chiar definitiv cu prietena cea mai buna? Daca da, ati plans sau v-a parut rau? funda!

Răspuns Câştigător
| debby13 a răspuns:

Buna! Amy si eu m-am certat o data cu prietena mea cea mai buna, tu trebuie sa o ierti sau daca nu merge si nu vrea sa va inpacati la loc, cereti tu scuze prima daca ea nu o face. Daca ea nu vrea sa iti accepte scuzele inseamna ca nu iti este prietena adevarata. Bafta multa cu prietena ta! big grin

2 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Amy! De un prieten adevarat nu te poti despartii doar printr-o simpla cearta. Ca sa-ti raspund la intrebare da, m-am certat cu prietena mea cea mai buna.Am plans, mi-a parut foarte rau si mi-am cerut scuze si ea la fel.Asta ineamna sa ai un prieten foarte bun. Bafta!

| DeEaDeeutzaX a răspuns:

Da m-am certat foarte rau cu prietena cea mai buna si mi-a parut rau insa ne-am cerut scuze amandoua si ne-am impacat foarte repede.