| anonim_4396 a întrebat:

V-a parut vreodata rau dupa ce v-ati certat cu o cineva pe TPU?

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu m-am certat cu nimeni asa fara sa ma jigneasca

| Celcestietot a răspuns:

Imi pare rau de faptul ca trebuie sa existe raul in lume si trebuie sa ma rog si SA ne rugam ca acesta sa inceteze, altfel nu se va intampla nimic.

| anonim_4396 explică (pentru Celcestietot):

Cum ajuta ruga

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

La nivel subconstient, este un antidot.

| SilentRain a răspuns:

Nici măcar o singura dată
Nu ma iau fără motiv de cineva, nu ma deranjez nu te deranjez

| gemeni6226 a răspuns:

Nu ma cert, daca imi da un raspuns jignitor ii raspund intr-o maniera politicoasa dar il pun urgent pe ignor.Nu are rost sa ma cert cu nimeni din moment ce exista optiunea de ignor.Si nu, nu mi-a parut rau, pentru ca daca pe mine m-a suparat am vazut ca respectivul sau respectiva da si la altii raspunsuri la fel de suparatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mereu imi pare rau dar de cele mai multe ori e prea tarziu pentru a mai repara ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, dar fata de puțini.Pur și simplu pentru unele personaje de aici nu prea ai cu cum sa empatizezi și să-ți pară rau, orice prostie ai zice și oricât ai jigni fara motiv întemeiat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da de câteva ori da viața merge înainte din greșeli învățăm

| GirlOnline81 a răspuns:

Am avut discuții in contradictoriu, dar nu m-am certat cu nimeni.
O sa-ți dau un exemplu, pe X, cu care m-am desfășurat pe la multe întrebări, foarte des. Nu gandim la fel, iar opiniile noastre au fost diferite pe anumite teme. Ne-am contrat pe la întrebări și in privat și, mai nou, pe alte canale.
Dacă îmi pare rău? Nu! Dacă nu ma convinge ceea ce spune, îl țin in contre toate viața laughing.

Răspuns utilizator avertizat
| EntertainYou a răspuns:

Da, uneori cred ca am fost prea agresiv chiar si daca unii o cereau/meritau.
Asta mai demult, nu recent. M-am mai cizelat intre timp.

Adica zic raportat doar la mine ca mi-ar fi parut rau. Uneori iti zici in mintea ta : "nu vreau sa par o astfel de persoana".
Asta nu inseamna ca nu ma gandesc si la faptul ca am ranit si respectiva persoana, dar reciproca e rar valabila (ca sa ajungeti cumva sa va imprieteniti ulterior), iar de cele mai multe ori nu te poti abtine sa nu raspunzi la provocari sau cu aceeasi moneda. Toti mai cedam acestor tentatii.