| Aηηy a întrebat:

Buna!
Va pun cateva intrebari din plictiseala.
1. Fata /baiat?
2. Cati ani aveti?
3. Ce culoare au ochii vostrii?
4. Ce culoare are parul vostru?
5. Cum este parul vostru; pentru fete, scurt, lung, mediu; ondulat, cret, drept?
6. Aveti tatuaje, piercinguri, lentile de contact, aparat dentar?
7. La ce varsat ati avut primul sarut / dar primul prieten?
8.Suneti timizi /indrazenti? Va place ca partenerii /paretenerele sa fie timizi/e sau indrazneti/e?
9.Pe ce site-uri va place sa stati in timpul liber?
10. Urmariti vreo telenovela /serial?
11.Cum vreti sa arate fata / baiatul visurilor voastre?
12.Pe cat sunteti nascuti si ce zodie sunteti?
13.Cate kg aveti si cat aveti in inaltime?
14. Ati practicat sau practicati un sport?
p. s am pus cam multe intrebari, sper sa nu va plictisesc.
happy :*

Răspuns Câştigător
| stefanik04 a răspuns:

Buna
1 fata
2 14 ani
3 caprui sad
4 saten inchis
5. pai culorea parului meu ti-am spus-o, dar e lung, chiar foarte lung pentru ca e pana la solduri, si imi e destul de ondulat (nu mi-l intind cu placa niciodarta, strica parul, dar oricum nu am )
6. Nu am tatuaj, si nu as vrea momentan sa am, vreau sa imi fac piercing in vacanta asta de vara (stiu ca e ciudat dar vreau sa imi pun piercing in ureche.), am lentile de contact, nu sunt colorate si nu le prea port, deci port ochelari (care sunt estul de colorati comform personalitatii mele), nu am aparat dentar dar am purtat la gradi pentru o jumatate de an(mobil)
7. Pai, nu am avut primul sarut inca, deci nici primul prieten, nu vreau sa am prieten doar pentru a avea, si petntru a nu ma barfi lumea. vOI vedea cand va veni momentul
8. Sunt timida, destul de modesta si nu am destula incredere in mine. Pai as vrea ca partenerul sa fie undeva pe la mijloc(intre timid si indraznest), sa nu fie mincinos, sa fie si el destul de modesc si sa ma faca sa am incredere in mine
9 Pai citesc niste fan ficuri(povestioare, sau carti scrise de alte tinere de varsta mea sau mai mare, cu perosonaje din carti cnoscute), deci pe wordpress is multe si imi mai place sa stau pe youtube sa ma uit la dif chestii, si pe facebook, dar nu mult

10. urmaream, acum nu am imp iar in timpul liber citesc.Ma uitam in spaiola pe youtube la diferite telenovele iar serial la doctor house
11. hmmm pai as vrea fie dragut(sa arate destul de bine, dar nu exagerat, nmu trebuie sa fie fotomodel) sa fie saten deschis, cret ochi verzi sau gri destul de inalt(sa fie mai mare ca mine, eu is inailta), Parerea mea despre baiatul visurilor mele este ca daca intr-adevar exista pentru mine cineva, acesta ma va face sa zambesc sau asa ceva, deci pentru mine nu o sa conteze cum arate
12. 4 august `96, leu
13. 57 kgsad, 1, 70-1, 71) (pana la urma am zis si ce inaltime am )
14. pai is la liceu sportiv in cluj deci da, fac sport.Am facut atletism dar nu imi placea si fac de 4 ani volei de perfomanta. AAAA am facut si dans intr-o vreme dar... asta e sport?
Oricum mi-a facut placere sa iti raspund
Funda?

15 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Sa sti ca si eu ma plictisesc asa ca iti raspund laughing
1. Fata

2. 16

3. caprui

4. saten incis.

5. scurt.

6. nimic.

7. Never.

8.Sunt si timida si indrazneata, depinde de situatie, partenerul sa fie indraznet.

9. Youtube, Twitter.

10. A Love To Kill.(serial)

11.Ca si LJK.

12. 8 august, zodia Leu.

13. 45 kg.

14. Am practicat Karate, si acum practic Tenis.

| Crisu a răspuns:

1. Fata
2. 15
3.Caprui oh go on
4.Brunette love struck
5.Mediu si drept
6.Nimic din toate astea.
7.primul sarut la 14, la fel si primul prieten.
8.Sunt indrezneata si imi place ca partenerul sa fie indraznet.
9. facebook, hi5 si TPU
10. Iubire si onoare si iubiri secrete.
11.Nu am preferinte, baiatul visurilor mele o sa se schimbe pe masura ce ma schimb si eu. Dar ce nu o sa se schimbe niciodatao sa fie faptul ca: vreau sa fie dragut, sa vorbeasca si sa se comporte frumos, sa fie ingrijit.
12. 1 Noiembre si sunt scorpie.
13. 47 kg si 1. 57 inaltime
14.Nu. Dar am ca hobby dansul.

| Oana4340 a răspuns:

Bunakiss
1. Fata
2. 16
3.Albastrii
4.Saten
5.Mediu; Drept
6.Nu am
7.La 13 ani
8.Indrazneata\Indrazneti
9.Pe hi5, pe TPU
10. Iubire si Onoare, Gossip Girl
11.Conteaza continutul nu ambalajulwinking
12.Secretbig grin
13. 50 kg, 1, 80
14.Am practicat patinajul

kiss

| cornel a răspuns:

Baiat

caprui

drept

nu

sa fie indrazneata.

cred ca pe la 13.

tpu.hi5.

nu

hmm.nu stiu.perfectabig grin

gemeni

fotbal

| ddanaraluca a răspuns:

Fata
Verzi
Saten
Lung si drept
Am ochelari de vederelaughing
N-am avutbig grin
Indrazneata dar si timida pe de-oparte, oricum
TPU si Facebook
Dada, Clase 406
thinking
3 septembrie 1998, fecioara
49 KG si 1, 68
nunu
:*a fost super

| Tzuc a răspuns:

1. Fata
2. 14
3.Caprui
4.Castaniu
5.Mediu si drept
6.Nu
7.Priumul sarut la 11 ani si primul prieten tot la 11 ani. dar nu a duart multlaughing
8.Sunt indrazneata.Si prefer ca partenerul meu sa fie si un pic timid dar si indraznetwinking
9.Pe TPUtongue
10. O mare de pasiune si Fructul opritbig grin
11.pai nu prea conteaza aspectul dar totusi sa nu fie nici foarte uaratlaughing>. si sa aiba un sufle bunhappy
12. Ziua 9 Luna iunie.si sunt gemeni
13.Am 1. 55 si 48. 5 kg
14.am practicat atletism.acum fac dans modern

nu a fost plictisitor. a fost chair amuzantlaughing.

| mihaela0205 a răspuns:

1. Fata
2. 12 ani
3.Caprui
4.Saten
5.mediu si ondulat
6.Nu, nu am nimic big grin
7.Primul sarut inca nu, prieten de la 12 ani.
8.Sunt cam timida. Imi place... putin din amandoua.winking
9.Hi5, Facebook, TPU big grin
10.Narcisa Salbatica
11.Nu prea am idee laughing
12. 2 mai, Taur
13. 45 Kg, 1. 65m
14. Nu :p

| pinkLife4me a răspuns:

1fata
2. 14
3caprui
4bruneta
5lung
6nuptongue
7. 13
8 timida
9tpu
10nu
11ca si cameron ugh
12, 14 ian
13. 45
14.nu

| Akka a răspuns:

Hey
1. fata
2. 15
3.caprui
4. saten inchis
5. lung&drept
6. 2 piercinguri XD
7. 13 ani
8. indrazneata devil \ la fel de indraznet ca mine devil
9. Facebook
10. True Blood
11. wow...sunt multe de spus laughing
12. 30. 03 / berbec
13. 48 kg / 1. 62hee hee
14. innot, dansuri moderne si gimnastica (cand eram f mica )
PS... a fost amuzant happy

| Anca_6108 a răspuns:

Buna!
1:Fata
2:14
3:Caprui
4:Saten
5:Intre mediu sh scurt; drept
6:Nu am nici una din acestea
7:La 14 ani
8:Indrazneata/indrazneti
9:TpU, hi5
10big grina:Ezel, Dragoste si pedeapsa, Iubire ascunsa etc.
11:Sa arate bine fizic sh sa existe intelegere si comunikare intre noi
12:Sunt pe 1 decembrie 1996 sh sunt zodia sagetator
13:Am 43 de kg sh 1. 53 inaltime
14:Nu
Au fost interesante intrebarile tale:*:*:*

| Tiby a răspuns:

1) Baiat
2) O sa implinesc 13 ani in aprilie
3) Albastrii, dar depinde si de lumina si de hainele cu care sunt imbracat, pentru. ca se mai schimba putin culoarea asabig grin
4) Vara blond iar iarna tot blond dar mai inchis
5) Daca e pentru fete ar trebui sa nu raspund laughing
6) Nup, nu am si sincer nici nu prea vreau sa imi fac in viitor(pierce, tatuaj) iar aparat dentar nu am si nu cred ca o sa am big grin happy
7) La 11 ani si va rog sa nu dati vreun reply la acest raspuns happy Iar primul prieten de muult. eram mic. putin inainte sa merg la gradinita... prima prietena cum am zis, la 11 ani
8) Sunt putin timid. partenera imi place sa fie cat de cat indrazneata
9) Pe TPU, Youtube, Top-Gear.ro, radiozu.ro si ligaprosport.ro big grin
10) Nu
11) Pff... sa NU fie roscata, sa nu fie nici prea slaba nici prea grasa, parul putin mai lung, SEXY, inteligenta... si mai vedem ce face si natura big grin
12) 7 aprilie 1998, berbec happy
13) Pff... sincer. asta nu prea stiu...
14) Da, practic inot de performanta big grin

| ZUzulikii a răspuns:

1. fata
2. 15 ani
3.caprui
4.saten
5. ondulat
6.nimic
7. 13
8.Nu sa fie indraznetse
9.mm TPU:p
10. Da... p acasa, iubire si onoare. fructul oprit.cautan`do pe elisa
11. Ochii caprui/negrii sa se imb binesmug sa fi efrum:X sa stie sa vb cu o fta.
12. 26 iulie, leu
14. Da, handbal am practicat

Nu mai plictisit:p

| Iasmiine a răspuns:

1)Fata
2)13
3)Albastrii
4)Saten
5)Mediu, ondulat.
6)Nu
7)12
8)Sunt indrazneata si imi place ca partenerii sa fie indrazneti.
9)Hi5, TPU, Youtube.
10)Clase 406, O mare de iubire, Fructul oprit.
11)Ar fi multe de spus aici.
12) 12. 02. 1998. Varsator
13) 39-40 kg, 1. 52
14)Inca nu. La vara am de gand.

| viseaza a răspuns:

Okai deci
1. fata
2. 14 fara 3 luni:]]
3.caprui inchis
4.saten inchis
5. mediu-ondulat cand vrea
6. nu nimiclaughing desi o sa-mi pun lentile.
7. primul saurt vara asta primul prieten pe la 11-12 anithinking [joacaoh go on]
8. eram timida acu'putin mai indrazneata partenreu indraznet sigur
9. aa pei tagged hi5 si clopotel pentru testelaughing
10. viata cu louie si friends
11. nu stiu sa fie putin mai inalt ca mine. sa arate okai adic sa nu. mi fie rusine cu el. sa fie glumet si sa aiba o personaliltate apartehappy nu stiu sa detaliez
12. aprilie 16-berbec
13. 43 sper si 1. 58
14. da am practicat multeee si acu 'atletism
p. s scuze daca sunt greseli xD

| Nuvazicnumele a răspuns:

1. fata
2. 12
3.albastrii
4.saten
5. drept, scurt (tunsoarea bob)
6.nu
7.nu s-a intamplat inca
8.sunt indrazneata si imi place ca si partenerul meu sa fie indraznetz
9.lady popular, facebook
10. da! nini, iuibre ascuna
11.par blond(scurt), ochii albastrii, mai inalt decat mine
12. 27 martie 1999 (berbec)
13. 36 kg si 1, 50 m
14.am practicat bascket