| Aηηy a întrebat:

Sunteti indrazneti sau timizi?
waiting

38 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Le am pe amândouă, totul depinde de împrejurare.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

N-as putea spune ca sunt indraznet dar nici timid la extrem. Undeva pe la mijloc. Depinde si de anturaj. Cand sunt cu oameni pe care ii cunosc si care stiu ca ma apreciaza sunt mai dezinvolt. De obicei sunt un pic timid cand cunosc pentru prima oara pe cinev sau cand am o companie neplacuta. Mai degraba timid pentru ca nu prea stiu sa ma distrez.

| Elena1234456 a răspuns:

Timida 4 ever happy.

| Libelle a răspuns:

Indrazneata la maxim. dar nu eream asa mereu. am avut un moment in viata in care am realizat ca dk estimoale sh prost nu faci nimic, ca trebuie sa spui adevarul oamenilor oricat de tare iar dureatongue

| Ramonaaaa a răspuns:

Depinde de situatiebig grin.In general, nu sunt timida dar atunci cand ma inrosescblushing toata lumea ia asta ca si cum ar fi o calitatehappy.

| Hmmmm a răspuns:

Acu cativa ani eram extrem d timida.ma imprieteneam f greu si pastram distanta fata d ceilalti oameni.eram inchisa in mine si ori d cate ori ma saluta cineva p care nu cunosteam roseamlaughing
in timp am invatat ca timiditatea nu duce la nimic bun si am reusit sa schimb asta.sunt indrazneata si am tupeu atunci cand am nevie, dar sunt constienta ca sunt unele mom in care e mai ok sa taci.am invatat sa ma si abtin cand simt ca e mai bine sa o facbig grin

| Vizitiul a răspuns:

Sunt un tip ponderat (in general), dar cateodata exacerbez prin aplomb si devin imperceptibil. Timid sunt in fata parintilor!

Stefan
| Stefan a răspuns:

În functie de situatie sunt indraznet sau foarte calculat in situatiile care se impun, pentru a nu deranja pe ceilalti din jur felul meu de a fi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sunt indrazneata, dar depinde de situatie.

| Victoria a răspuns:

Indrazneata. Niciodata nu am fost altfel.

| Ana a răspuns:

Cateodata timida, alteori indrazneata.

| nobody_9468 a răspuns:

Sunt destul de indrazneata. Uneori se transforma in tupeu nesimtit, incerc sa ma controlez atat cat potwinking.

Bafta.

| Luori a răspuns:

Indrazneata! In orice situatie, daca este sa fiu timida imi iau inima in dinti si gata.

| Pho3nix a răspuns:

Hmm...asa si asa.
Depinde si de situatie.

| Bogdana a răspuns:

Sunt intre cele doua.Si indrazneata si timida.Combinatia perfecta!:d

| Didw a răspuns:

Buna kiss
Eu una sunt nebuna laughing [in sensul bun]. Si ma rog sunt indrazneata. Cand eram in clasele 1-4 stiu ca eram mai timida. Acum, nici gand laughing.
Tu cum esti?
Bye love struck

| brunetteee a răspuns:

Jumate - jumate laughing)

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Eu`s mai nebunatica

Răspuns utilizator avertizat
| dulcik a răspuns:

Sunt indrazneata. Timida nu am fost niciodata.Intotdeauna am zis lucrurilor pe nume.

| dulcik a răspuns:

Sunt indrazneata. Timida nu am fost niciodata.Intotdeauna am zis lucrurilor pe nume.Cred ca e si din cauza caracterului pe care il am.

| irina20 a răspuns:

Depinde de situatie.
In general sunt mai indrasneata, dar nu si sociabila...

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Foarte indrazneatalaughing
sunt o nebuna inascutahappy

| KimY a răspuns:

Cand e vorba de ceva important de facut sunt ff indrazneata... dar uneori sunt si timida!winking

| Love4ever.EU a răspuns:

Timida de cele mai multe ori...

| Aurelia_6050 a răspuns:

In unele cazuri, indrazneata, in alte cazuri timida...

| zorialbi a răspuns:

In scoala am fost timida. Acum, de cand lucrez si vin in contact cu multi oameni am devenit mai indrazneata.

| dragutzyka29 a răspuns:

Nici eu nu stiu
mai mult timida

| paa a răspuns:

Intre...depinde de situatiehappy

| deealoveanahi a răspuns:

In fata altor persoane sunt timida blushing in fata parintilor sunt crazzylaughing