| Oanuu a întrebat:

Va rog, ajutati-ma, si nu radeti de intrebarea mea caci daca ati fi in locul meu ati fi plans de durere.
Deci, de cateva saptamani simt ca ma ustura...(stiti voi fetele ce, punctul sensibil sa zic asa)iar ieri, cand am vrut sa vad ce am am vazut ca s-a luat pielea iar in locul ei era ceva alb, ca o piele, care se lua.Acum am vrut sa ma spal si ma ustura foarte tare.Precizez ca am 10 ani jum.
Ar trebui sa merg la ginecolog sa vada ce am?
Ce sa fac?
Va rog ajutor!

1 răspuns:
| JulietteJokes a răspuns:

Esti prea mica o iritatie sau urina acida pur si simplu te.ai oparit nu e nici o proble da cu crema si stai fara chiloti sa se vindece precizez sa ai pantaloni