| Oanuu a întrebat:

Va rog.Help fetele.Nu mai rezist
De cateva saptamani ma ustura fo arte rau. punctul sensibil.
Cand am vrut sa ma spal m-am uitat ce am si am vazut ca este un fel de piele alba care se lua.Mor de usturime si ma mananca foarte tare. Dar daca vreau sa ma scarpin ma ustura.
Hel!
Ce sa fac?
Sa merg la ginecolog?
Ce sa fac ca sa nu ma mai ustureee?(am 10 ani)
Va rooog help! creme ceva, orice care sa mai opreasca din mancarime.va rog mult.
Multumesc!

4 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Du-te la specialist, scuze ca iti spun, sunt baiat. Dar mi se pare ca ai o infectie. Spune-i mamei tale.

| Oanuu explică (pentru Alexander21):

I-am zis... Zice sa ma dau cu crema si sa fac dus in fiecare seara.asta fac de 5 zile si nu merge!
PsZ:nu conteaza ca esti baiat, conteaza sa ajutihappy

| Alexander21 a răspuns (pentru Oanuu):

Bine,totusi eu raman la ideea ca e o infectia draga mea.Asta nu e joaca, poate duce la complicatii mai grave.E nevoie de investigatia unui specialist.Iti doresc sa te faci bine.

| ramonia a răspuns:

Nu ar fi indicat sa stai asa a sa nu ti se agraveze iti recomand sa mergi la un medic specialist fara jena si fara teama de asemenea pentru binele tau e bine sa ii spui mamei tale