| Marry:X a întrebat:

va rog ajutorcrying... vineri a fost ziua la cea mai buna prietena a mea... si nu stiu ce cadou sa ii iau... are 15 ani... ceva propuneri de >cadou?: pls:X

Răspuns Câştigător
| oana_1897 a răspuns:

Buna marya...eu ti-as sugera, daca tie prietena buna sa gasesti tu singura ceva, gandeste cu inima ce iar place...nu te arunca la lucruri scumpe, de firma...cumparai ceva simbolic dar sa fie daruit din inima... ceva oricum trebuie sai cumperi chiar daca a fost ziua ei pentru a nu se simti neglijata...bafta

10 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Un manual cu instructiuni de folosire a prezervativelor.si daca nu il accepta. ii dai o brosura cu pastila de a doua zi.

Janina
| Janina a răspuns:

La dommo e o oferta buna, iti scot pozele cu mai putin de 2 lei...acasa ca da o fuguta acolo sau la orice centru de developare si scoate cateva pozici cu voi doua sau cu gasca voastra si fa un colaj dragut:

http://www.ghizbi.ro/poze/produse/1120_poza_1232451022.jpg

http://images.okazii.ro/auctions/2008/11/25/15466666-1-500_500.jpg

http://1.bp.blogspot.com/......aj_web.jpg

perosnalizeaza colajul cu diverse lucruri care va aduc aminte de momentele frumoase petrecute impreuna!

| marsy a răspuns:

Poti sa ii cumperi baloane cu P. S. happy birthday. sh o jucarie frumoasa de plus., un suvenir, un maiou dragut, ceva cosmetica, etc

| want2bMajestic a răspuns:

Hmmm...ai uitat d prietena ta? trebui sa ii buy ceva frumos sau amuzant...IESI LA SHOPPING... si o sa gasesti ceea c iti doresti sa daruiesti

| yuli10 a răspuns:

Of cate greseli de ortografie se gasesc pe acest site. se spune "celei mai bune"... sunt de acord cu adina, din moment ce ziua ei a trecut nu stiu de ce ii mai iei cadou si probabil din moment ce nu ai vazut-o de ziua ei (banuiesc, ca probabil ii luai cadou atunci daca era sa o vezi) nu cred ca sunteti prietene asa bune si poate te faci de ras. dar in fine, o sa iti dau niste sugestii desi tu ar trebui sa stii cel mai bine ce ii place. nu ii lua produse de intretinut parul sau produse de uz gen sapun, gel de dus pentru ca o sa dai impresia ca e nespalata, i-ai ceva dragut, poate un ceas de perete cu animatii...

| Marry:X explică:

Buna... pai nu i-am cumparat atunci, deoarece am fost la mare... si am venit sambata noaptea, duminika de abia m-am odihnitsad... si ieri am fost la taraangry si de asta nu ne-am vazutsad. P. S: stiu sa vorbesc corect gramatical, dar sunt asa obositha... am fost ieri la o partybig grinbig grinbig grinbig grin

| BlueDreams a răspuns:

O bluza sau geanta super.sau chiar o pereche de pantofi la moda.Succes

| hahahahah.asa.e.cum.spun.eu a răspuns:

Hmmm...:X
poti sa-i cumperi o bratara de argint
sau un tricou personalizat,
ceva decorativ...
sau un cd cu muzica ei preferata!:X
sunt o gramada de ideei

:*:*

succes!

| ali_7518 a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o geanta sau o trusa de machiaj sigur i-ar placeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ziua ei a fost de ce vrei sa ii mai iei un cadou?