| DdDiX a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Vineri am fost invitata la un majorat la o prietena foarte apropiata. Partea proasta este ca nu stiu ce cadou sa ii fac. Este o fata foarte alintata, foarte jucausa si tine la glume. As vrea sa stiu : un cadou pe partea de gluma si ceva mai serios. Multumesc! Precizez ca dau funda si vot!winking V-am pupat :*

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

La multi ani, prietenei tale. Ca si cadou, o bratara de argint!

| andru10best a răspuns:

Pe partea de gluma cumpara-i o cheie pentru masina si cadou pe bune o trusa de farduri de calitate.

| DdDiX explică (pentru andru10best):

Prietena mea nu se machiaza decat cu rimel si creion negru. Dar mersi de intentie. + partea amuzanta: ar fi o idee :*

| RonaRona a răspuns:

Stiu ca raspund cu 3 ani mai tarziu, dar in cazul unui alt eveniment, i-ai putea darui unei alte prietene/aceleiasi prietene un lantisor cu o jumatate de inima, iar tu sa ai un lantisor cu cealalta jumatate. In caz ca lantisorul e pentru. aceeasi prietena, ai putea sa-i dai odata cu lantisorul si un biletel pe care sa scrie un mesaj amuzant, in legatura cu cadoul. Pupici!:* si Bafta! :-D

| nicolicipici a răspuns:

Buna! la multi ani! din partea mea, un cadou foarte frumos ar fi o bratarica de argint cu initiala ei si a ta