| IzzyX a întrebat:

va rog fiti seriosi, deci... vreau sa 'ma apuc' de iluzionism. Poate pare o prostie, dar chiar imi doresc asta, din toata inima, niciodata nu mi-am dorit nimic atat de tare. Am incercat sa vorbesc cu parintii mei dar ei iau asta ca pe o gluma. Chiar sunt disperata pentru ca doar la asta ma gandesc si imi doaresc maimult de cat orice. Ce sa fac? Cu ce sa incep? crying

5 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

Id meu e andrei93_2008
Poate facem schimb de informatii.Si pe mine ma pasioneaza grav.

| Karisma a răspuns:

Mai exact ce vrei sa faci, poate te pot ajuta cu ceva

| Karisma a răspuns:

Http://www.iluzieoptica.com/ uitete pe aici

| IzzyX explică:

Doresc * mai mult *

| IzzyX explică:

Pai, karisma, sunt pasionata de tot ce tine de asta, mentalism, inele chinezesti orice sfat / site /... e bine venit :*