| untitleddd a întrebat:

va rog fiti seriosi, deci. chiar vreau sa incep cu niste trucuri de iluzionism, sunt dispusa sa renunt la tot ce imi place sa fac pentru asta. sa imi sacrific timpul de 'joaca' sa ma ocup doar de asta si de teme, am incercat sa vorbesc cu parintii mei dar ei o iau ca pe o gluma pentru ca am mai practicat multe lucruri pana acum si ei chiar cred ca o sa ma las si de asta, dar nu e asa, chiar cred ca asta e drumul meu in viata si chiar e tot ce imi doresc. ce sa fac? cum sa incep? cum sa le spun? crying( asta inseamna tot pentru mine acum si doar la asta ma gandesc.

1 răspuns:
| sunetul a răspuns:

Da-mi un pm cu id tau de mess.Si pe mine ma pasioneaza grav.