| kidulinha a întrebat:

Va rog imi spuneti si mie orarul (adica ce si cate ore se fac ) la liceele economice?big grinMadgearu, caretzulescu, Xenopol, Hermes. La profil economic.

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Buna.Si eu invat la un astfel de liceu.In clasa 9 ai sa faci T. I. C(tehnologia informatiilor si comunicatiilor), S. C. P. S(studiul calitatii serviciilor si produselor), E. T. G.(elemente de tehnologie generala), logica si argumentare, evidenta contabila, economia serviciilor,+istorie, geografie, desen, muzica. Iar in clasa 10 faci: economia intreprinderii, S. C. P. S., evidenta contabila, T. I. C., iar intra11 tot T. I. C., ECONOMIE, organizarea resurselor umane, marketing, si mai multe module(10-12)in clasa 11 si 12.Si nu mai faci fizica, chimie, biologie, muzica, desen, e. t. g., in clasele a 11 si a 12.Sunt multe intadevar!
SUCCES!