| ionela2011 a întrebat:

am si eu o rugaminte la voi cei care sunteti sau care cunoasteti cate ceva despre liceele cu profil economic imi puteti spune si mie cate ceva. eu sunt a 8a si vreau sa dau in crestulescu, xenopol unul dintre ele. multumesc anticipat

6 răspunsuri:
| ionela2011 explică:

App sunt din Bucuresti

| UnNumeMic a răspuns:

Esti din Iasi?

| ionela2011 explică (pentru UnNumeMic):

Nu sunt din Bucuresti

| UnNumeMic a răspuns (pentru ionela2011):

In cazul acesta nu te pot ajuta dar daca te vei muta candva in Iasi cu mare placerebig grin

| ionela2011 explică (pentru UnNumeMic):

De ce mas muta in Iasi? app cati ani ai?

| UnNumeMic a răspuns (pentru ionela2011):

Am pus acolo un "daca" te vei muta...nu este treaba mea unde locuiesti tu si unde te muti...as spus doar "daca" te vei muta.Nu cinteaza varsta mea.