| anonim_4396 a întrebat:

Buna va rog mult sa ma ajutati happy Sa incep cu inceputul
Ieri mami si tati au plecat la munca in strainatate si tot ieri s-a intors fratele si cumnata din Italia ei s-au casatorit acum un an parinti ei au murit cand a fost mica mai are o sora adevarata si doi frati vitregi de pe o alta mama,pe sora ei o aduci in fiecare weekend la noi nu o suport e o "proasta"toti isi bat joc de ea pentru ca le permite si cred ca ii si place am vazut intra pe internet, facebook se baga in seama cu toti baietii care nici macar nu sunt de nasul ei nu cred ca s-ar uita la ea plus ca au si prietena si le bate apropo ca daca s-ar desprti de prietenele lor ar fi cu ea si chesti din astea, ea are 18 ani este in clasa a 12-a la acelasi liceu cu mine,oricine ma vede ca vorbesc cu ea imi spune ceva de genu "tu cu asta vorbesti,tu nu vezi ca e vai de viata ei,cine te vede cu ea crede ca suntei la fel" ma simt prost fratele meu nestiind ca de fapt cumnata lui este asa,o lauda,o aduce cu masina la noi ea comportandu-se ca o fata model,daca as zice un lucru ura despre ea ne-am strica relatia care se tine lrgsts de fir de ata de cand s-a casatorit simt ca nu mai tine deloc la mine, nu am timp sa vorbesc cu el cand ma vede cumnata mea ca ii zic ceva se uita urat la mine,zice ca o barfesc.Ce sa fac sa ii spun despre ce este vorba,peste ceva timp ei o sa se mute la casa lor iar in aceasta casa o sa raman doar eu si parintii mei,merita sa tac s-au sa ii spun cum este de fapt cumnata lui,si inca ceva despre ea nu ii place sa lucreze nu ma ajuta cu nimic eu aranjez patul eu ii strang hainele ea doar vorbeste la telefon cu asa-zisul prieten al ei pe care l-a obtinut pentru ca a acceptat sa petreaca o noapte cu el si numai eu stiu asta,sora ei crede ca ea este o fata cu norme morale, cumite dar de fapt ea injura mai rau ca un baiat, fumeaza de baut nu mai zic.Voi ce ziceti?
Fundita
Scuzat-mi greselile happy

1 răspuns:
| AdrianVoicu a răspuns:

Probleme de genu asta am si eu in familie, dar mai bine nu zici nimic k fratele tau nu te va crede pe tine + bons se va supara