| Stefania5896 a întrebat:

Vreau sa va spun ca sunt indragostita de un baiat,de cel mai bun prieten al meu respectiv,dar el are o prietena pe care se pare ca o place.El nu stie ca eu il plac si comunica foarte mult cu mine, ne spunem totul este foarte deschis si uneori imi da impresia ca vorbeste mai mult cu mine decat cu iubita lui.Nu stiu ce sa fac,voi ce spuneti? Credeti ca ar trebui sa ma indepartez de el? Prietena lui, este mai mica ca mine cu 2 ani si sincer mi se pare cam prefacuta(poate este parerea mea numai).

Răspuns Câştigător
| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=VuNIsY6JdUw

Cred ca aceasta este melodia care ti se potriveste cel mai bine.Acum sa revenim, parerea mea este ca ar trebui sa ii spui ca il placi, si abia atunci vei vedea cum reactioneaza.Si poate ca veti fi impreuna, cine stie.Dar te rog sa te uiti la videoclip, ti se potriveste perfect.

Sper ca ti-am fost de ajutor, si mult noroc in continuare:)

| Stefania5896 explică (pentru Sh_Cam_Atat_Anuta_1990):

Nu pot sa ii spun ceea ce simt.Mi-e teama ca nu va mai fii asa deschis cu mine si in plus eu sunt o fire mai timida.Nu as putea niciodata sa ma bag intre ei,sau sa ii spun ceea ce simt,pentru ca el o place.O place, si ma doare ca nu vede adevarul, nu inteleg de ce e asa deschis cu mine, imi spune totul, uneori chiar mai mult decat ii spune ei

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu zic sa nu te bagi in relatie. Daca iubita lui nu se arata deranjata de faptul ca voi vorbiti, atunci poti continua, nici o problema. Dar, ar fi bine sa nu le provoci certuri, pentru ca nici tie nu ti-ar placea in locul ei.

| Stefania5896 explică (pentru Adry05):

Eu nici nu voiam sa ma bag intre ei.Am spus eu acest lucru? Poate nu ai observat, dar la intrebare am zis de indepartare, nu de faptul ca m-as baga intre ei, doamne fereste!

| Adry05 a răspuns (pentru Stefania5896):

Stiu, dar ti-am zis-o intr-un mod general. Adica sa n-o faci acum, nici in viitor.

| edy141 a răspuns:

Uite...eu sunt baiat si daca vorbeste mult cu tine mai mult decat cu aia inseamna ca in interiorul lui te place si daca este foarte deschis cand e cu tine iseamna ca are incredere in tine.Bafta!