| Larysa2013 a întrebat:

Buna va rog sa imi spuneti cat de repede ce dans as putea dansa eu si inca doua colege si spuneti-mi si pe ce muzica va rog, cat de repede, am nevoie de asta pentru un nou proiect la scoala numit ELEVII AU TALENT, va rog si detalii dar si video daca puteti! fundita happy

2 răspunsuri:
| IoanaZpp a răspuns:

Cauta pe youtube Baiat de bani gata de Ruby si Pacha Man Protv si iti da o faza de la happy hour, unde danseaza, eu l-am invatat epede dansul, e uso si l-am facut si e la scoala :p

| crazyangel05 a răspuns:

Incearca coregrafiile lui Emily Sasson pe youtube, sunt foarte tari