| anaraffaella a întrebat:

Buna va rog sa imi spuneti si mie daca la bacalaureatul de anul acesta am picat la matematica iar la geografie si romana am luat 7, 80 si 7, 60 mai pot sa dau bacul pe langa matematica si la romana si geografie pentru a lua niste note mai mari?

4 răspunsuri:
| anonim_1690 a răspuns:

Da il poti da! Poti renunta la nota care ai luat-o si sa mai dai o data. Poti repeta amandoua probele+proba la care ai picat!
Succes:* Funda?

| bebelusha93 a răspuns:

Buna! Nu cred ca merge, poti da doar la materia la care ai picat.

| anaraffaella explică (pentru bebelusha93):

Pai am colegi care au luat note de 5 si 6 si dau bacalaureatul din nou.

| bebelusha93 a răspuns (pentru anaraffaella):

Eu stiu ca se da doar la metria care au picat, acum am dat si eu bacul si am colegi care au picat de ex la mate, si dau doar la mate