| anonim_4396 a întrebat:

va rog sa ma ajutati ce as putea face... iubita mea vrea sa ma paraseasca si eu nu stiu de ce (eu cred ca motivul este ca nu i-am aratat cat de mult o iubesc) adica nici nu am tinut-o de mana sau alte lucruri din astea-dar am avut un motiv si eu sunt putin mai timid si nici nu am ramas singuri decat de cateva ori-, dar acesta nu e un motiv bun pentru a se desparti de mine. Dupa un an in care am asteptat si tot am aspteptat am reusit sa o fac si pe ea sa ma placa(ei nu-i placea de mine de un an doar de cateva luni) si am fost impreuna aproape doua luni, dar cred ca mai e speranta, dar nu stiu cum sai arat cat de mult o iubesc...Ma puteti ajuta va rog, Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| pisicutza_7425 a răspuns:

Cum ai spus si tu fleacurile alea pe care le-ai enumerat tu sunt cele mai importante pentru o fata.Asa ca incearca sa le faci daca vrei sa nu se desparta de tine.