| dryvodkamartini a întrebat:

Acum doi ani am fost cu un baiat putin mai timid. Ne-am despartit dintr-un motiv stupid. Dupa o jumatate de an am inceput sa ne trimitem sms-uri si ne-am certat din nou dintr-un motiv stupid. In vara aceasta am fost in vacanta cu mai multi prieteni, iar intr-o seara cand am fost mai multi in camera ne-am jucat niste jocuri, iar el a ramas toata noaptea si m-a tinut in brate. Vreau sa mentionez ca in seara aceea cand am ramas singuri m-a intrebat cum mai stau cu viata amoroasa. El mi-a zis ca e singur si ca ii place de mine, dar si de alte fete. A doua zis mi-a spus ca trebuie sa mai vorbim. Au trecut cateva luni de atunci si nu am mai vorbit serios. Acum cand il vad incerc sa il evit. Cand nu il salut intr-o zi, a doua zi nici el nu ma saluta. Chiar nu stiu ce e in capul lui. Acum un an i-am zis ca il iubesc dar a crezut ca glumesc. Credeti ca e bine ce fac? Adica sa il evit. Nu mai vreau sa sufar in zadar pentru o iluzie a ceea ce am mai putea fi pentru inca o data.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, ai dreptate! Nu cred ca merita sa ii mai acorzi o a doua sansa din pacate! sad
Bafta si ascultati inima! :*

| Private a răspuns:

Iti spun doar ca nu merita. Daca voia sa fie din nou cu tine poate ca ti-ar fi aratat asta, nu crezi?