| anonima97 a întrebat:

va rog sa ma ajutati cu google chrome, sus imi apare pe lanba bara necesara si o bara pe care scrie search cu o lupa verde, ma enerveaza la culme, va rog spuneti-mi cum scap de ea? dau funda, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Sa inteleg ca este un toolbar sau un adware ce s-a instalat cu unul dintre aplicatiile tale. Cel mai bine ar fi sa te duci in Control Panel > Add/Remov Program si sa-l dezinstalezi, asta daca-l ai instalat. Daca nu, verifica sa nu fie un plugin de la anti-virus deoarece majoritatea au ori cate un browser propiu ori un motor de cautare s. a. m. d. Daca tot nu ti s-a remedia problema, re-instaleaza Google Chrome.

Succes!