| numedeutilizator a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru, va rog din suflet. de vreo luna de zile cunosc un baiat. el s-a indragostit de mine, dar eu nu am nici un sentiment pentru el mai ales ca am un prieten de 1 an pe care il iubesc mult. a postat poze cu mine pe facebook, si l-al rugat sa le stearga. le-a sters atunci, dar acum am vazut ca mai are o poza cu noi doi. ma irita chestia asta.
ce trebuie sa fac? va rog ajutati-ma? pot sa sterg eu poza de pe profilul lui? funda la cel mai bun raspuns. va rog mult, multumesc

Răspuns Câştigător
| denisafilip a răspuns:

Nu nu poti sa ii stergipozele numa i daca esti logat pe facebooku lui...si tu mai ales daca nu-l place atunci cheartrebu ie sa stearga poza aia :X funda plizz:X

2 răspunsuri:
| Mortich a răspuns:

E cam aiurea daca ai un prieten de 1 an... totul are logica, tipul ala poate are peste 1 an si na, se crede mai matur.
-asteapta stupid de la persoanele care dau un raspuns coreent acestei intrebari sid e la cel/cea care intreaba-

| G3orge15 a răspuns:

Spune-i prietenului tau sa-l bata sau sa-l ameninte ca sa le stearga in fine daca poate sa-l bata!