| numedeutilizator a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru, va rog din suflet. de vreo luna de zile cunosc un baiat. el s-a indragostit de mine, dar eu nu am nici un sentiment pentru el mai ales ca am un prieten de 1 an pe care il iubesc mult. a postat poze cu mine pe facebook, si l-al rugat sa le stearga. le-a sters atunci, dar acum am vazut ca mai are o poza cu noi doi. ma irita chestia asta.
ce trebuie sa fac? va rog ajutati-ma? pot sa sterg eu poza de pe profilul lui? funda la cel mai bun raspuns. va rog mult, multumesc

Răspuns Câştigător
| tabittha a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja. Dimpotriva as rade cu prietenul meu de prostia obsedatului si as scrie niste comenturi malitioase sub poza respectiva, chiar daca le sterge apoi, le scriu din nou. Nu te stresa degeaba, ca rau nu are cum sa-ti faca, daca tu ai fost si esti sincera cu prietenul tau si aveti o legatura stransa.

| numedeutilizator explică (pentru tabittha):

Multumesc mult pentru sfat happy chiar m-am linistit si nu ma mai agit asa cum o faceam de dimineata. mersi

| tabittha a răspuns (pentru numedeutilizator):

Ma bucur.cu placere

4 răspunsuri:
| anka89 a răspuns:

Spune-i sa nu mai fie asa de obsedat de tine, nu vede ca nu te intereseaza? si mai cred ca el vrea sa la vada prietenul tau ca sa va certati. Spune-i ca ii un mare tampit, ce dracu face ca un obsedat?

| serendipity8300 a răspuns:

Pe el il atrage la tine faptul ca ai un iubit. ar trebui sa-i spui iubitului de situatia aceasta este posibil ca el sa vada acele poze si sa se supere. Ar trebui sa-i spui respectivului sa-si mute obsesia.