| Ddyyaa94 a întrebat:

Va rog sa-mi dati un mic sfat, ce va fi foarte important pentru mine. Am 15 ani si de multi ani imi doresc sa fiu fotomodel. Nu vreau sa ma inscriu la o agentie, sa dau multi bani, asa ca am gasit pe cineva din orasul meu care e patron la un club si face prezentari de moda si a spus ca pot participa. Aceste prezentari constau in Miss Glamorous, etc. Se da premii si bani si am avut okazia sa-mi indeplinesc visul, dar nu m-a lasat mama din cauza ca aceste prezentari sunt de la 22:00 la 00:00 noaptea. Am avut prietene care s-au dus si au castigat mult chestii. Cum imi pot indeplini visul si s-o conving pe mama sa ma lase?

2 răspunsuri:
| lacramioara2000 a răspuns:

Incearca sa o convingi, adica spune-i cat de important este pentru tine sa fi fotomodel. sper ca te-am ajutat funda

| Alina9895 a răspuns:

Eu zic sa te duci la anul la next top modelwinking