| AnnonnyMa a întrebat:

BunaTPU! Vrea sa o conving pe mama sa ma lase la Vaslui acum de inviere. Aidica sa ma duc cu ea la 00:00 la cimitir sa iau lumina si apoi pe la 1 sau 2 sa plec le Vaslui.Stiu ca sunt cam mica pentru. asta, am 13 ani. Dar mama e permisibila... m-a lasat sa vin la 3jum. noaptea din club... sa vin din oras la 2jum. noaptea. Ma lasa si la Vaslui dar eu am obiceiul asta sa fac nopti albe si aseara am adomit cu lumina aprinsa...si s-a cam suparat. Deci cum o conving in timp rapid sa ma lase? FundaVOT!

3 răspunsuri:
| AnnonnyMa explică:

Ar trebui sa ma duc cu 2 fete una de 15 si cealalta de 18 ani si un baiat de 22. Cu ele am mers in club am stat in oras pana tz.Si mama le stie fb. Deci nu cred ca vafi asa greu sa o conving.

| ZeHelp a răspuns:

Probabil ca ii este frica sa nu te ratacesti?

| Lorena789456 a răspuns:

Pur si simplu ii spui. Daca ea zice nu, ii spui ca parintii prieteniilor tai sunt de acord. Poti sa-i mai spui dulcegarii si sa-i spui ca esti mare si ca vremurile s-au schimbat. Ai 13 ani helău poti face multe...