| ColorfulRainbow a întrebat:

Va rog un sfat urgent, sunt cu un baiat de 3 zile... si azi e ziua lui de nastere, aceasta fiind a treia zi de cand suntem impreuna happy.
sa-i cumpar ceva, are rost? nu e prea repede?
si daca da... ce? thinking

Răspuns Câştigător
| zăGhost a răspuns:

Ia-i ceva simbolic.

4 răspunsuri:
| ChristtineA a răspuns:

Pai, nu e prea repede.
Daca vrei ii poti cumpara o bratara happy[de care vrei tu] pentru ca gesutl conteaza nu, cadoul :p
Fundalove struck?!

| Passions a răspuns:

Eu spun sa-i iei un parfum frumos mirositor.
Sau o inimioara pe care scrie"Te Iubesc...[numele lui]" sau doar "Te Iubesc" dar sa fie agatata de un ursulethappy
Bafta:*
si Lma pentru. ellaughing!love struck

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Buna,are rost deoarece sunteti impreuna...ii poti cumpara ceva de argint ca nu sun ff scumpe sau un parfum sa miroase mai frumostongue
De fapt gestul conteaza o sa se bucurebig grin daca vrei fundita?

| danny15 a răspuns:

Ascultama am un prieten il chema georgel s-a combinat cu o fata din prima zi a duso la un suc ia luat o acadea ca era zilele orasului a cheltuit multi bani cu ia si atunci cam peste cateva zile era ziua fetei, georgel i-a cerut bani tatalui lui si ia cumparat o bratara de 60 lei ia luat si ce mai ia luat si peste 2-3 zile s-au despartit si baiatul a dat si bani degeaba pe cadou si a ramas si fara iubita, deci te sfatuiesc ca daca e ziua lui mai bine sa nu-i cumperi nimic, fetele de obicei nu da cadou la baieti mai ales ca sunteti iubiti