| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat urgent. Maine ma duc pentru prima oara acasa la iubitul meu pentru a-i cunoaste familia, insa maine este si ziua de nastere a mamei lui si trebuie sa ii cumpar ceva insa nu am habar ce.Problema cea mare ar fi varsta care este destul de inaintata (68 de ani). Dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

O floare frumoasa in ghiveci. De ex o Orhidea phalaenopsis. https://www.youtube.com/watch?v=LJ7XklS44h0

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Un buchet de flori este cel mai nimerit.

| R0R0 a răspuns:

Un buchet de flori.
Il poti intreba pe iubitul tau care sunt favoritele ei.