| PikaRawrr a întrebat:

BUNA! va roog fooarte frumos sa'mi dati urgent niste intrebari capcana cu tot cu raspunsuri.

Scz de categorie.

3 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Veneaomoarapesiret cine omoara pe Siret?
Se duce un om la sectia financiara :Am venit ca n-am venit, n-am venit ca am venittongue
Cat pamant exista intr-o groapa de 2 m lungime, 1m latime si 3 m inaltime? adaca-i groapa nu exista pamant
Imagineaza-ti un curcan mare care are picioarele de o parte si de alta a unei cai ferate... Unde cade oul?(r:Curcanu face oua?laughing)
O vrabiuta face 24 de pasi pe minut, cati pasi face intr-o saptamana?(R:vrabiuta nu paseste)

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Intrebare si raspuns unde-i mingea cand e gol?