| biancaioana a întrebat:

Va rog.imi dati si mie intrebari si raspunsuri capcana noi va dau funditaaaaa...
mss mult

Răspuns Câştigător
| xCaTgIrLx a răspuns:

1.Acele unui ceasornic indica ora 9. Ora determinata de simetricul varfului acului orar fata de dreapta determinata de orele 12 si 6 este...
2.Aria unui dreptunghi cu lungimea de 0, 24 m si latimea jumatate din aceasta este egala cu...dm patrat
Bafta! Fundita?

3 răspunsuri:
| odorash a răspuns:

I:Ce invata mai intai un elev cand merge la scoala?
R:drumul spre scoala

I: Cum se da jos o pisica alba?
R:Tot alba.

I:Cand e duminica inaintea sambetei?
R:Cand o cauti in dictionar.

I: Ce se aseaza pe masa,se taie dar nu se mananca?
R:Cartile de joc.

| andrei234 a răspuns:

Mai sugi cand fugi?

| Happy_1550 a răspuns:

I: un tren de mare viteza se invarte in jurul voievodului Stefan cel Mare. Cum face acesta sa scape de tren?
R: pe vremea lui Stefan cel Mare nu existau trenuri.
fundita?