| jessyka_9063 a întrebat:

va roog mult daca aveti sa imi dati si mie va roog mult numarul lui adrian tutu de telefon,, trebuiee sa vbb ceva cu el, va rog si sa fie corect, va roog mult, cine il are sa mi-l dea mie prin mesaj daca nu vreti sa mi-l dati aici, dar sa mi-l dati prin mesaj, va roog, trebuie sa vb ceva cu ell

4 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

Pfoai, deci îți dai seama cât de penibilă ești?
Anunț important: Am numărul lui Justin Biberon. Îl vrea careva?

| jessyka_9063 explică:

Da chiar am ceva important, sa ii zic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja vad raspunsuri cu "Incearca la 112" sau alte numere gresite, ori te fac frustrata sau ca inca traiesti din desene animate unde iti cad din cer numere de telefon sau vezi afise cu nu stiu ce etc.[Ceea ce de altfel face parte din parerea mea, dar nu o expun, cel putin nu in mod direct].
Dar eu am alta propunere.De ce nu te duci tu frumos pe fasebuci, iti fac un cont la plezneala daca nu ai, ii lasi un Pm in care zici ca ai vrea sa-i zici ceva bla bla bla si te rogi la cine vrei tu sa iti raspunda?happy
Eu zic ca iti raspunde daca insisti [Da` nu sa-l toci] si ai intr-adevar ceva important de spus, altfel iti pierzi vremea.
Bafta`!

| RalukaLove a răspuns: