| pysybum a întrebat:

Buna!cryingVara trecuta am cunoscut un baiat care imi placea foarte mult dar lui nu stiu daca lui ii placea de mine.Varul meu e prieten bun cu el si eu l-am rugat sa vorbeasca cu el desprea asta si sa imi spuna daca si lui ii place de mine si ba ii zicea ca nu stie, ba ca sunt prea mica pentru el(eu aveam 14 si el 16straight face). Eu m-am obisnuit cu ideea cu nu am nicio sansa la elcrying si am incercat sa il uit si credeam ca am si reusit(desi ime era foarte greu cand il vedeam). Acum dupa ce a trecut mult timp de atunci l-am revazut azi si mi-am dat seama ca tot tin la el.Chiar nu stiu ce sa mai fac si crying cand am trecut pe langa el nici nu m-a bagat in seama deci e clar ca nu insemn nimic pentru elcrying. Nu inteleg de ce tin asa mult la el ca prosta si el nici nu stie ca exist dar lasaoh go on ca vara asta o sa incerc sa ma apropiez de el si sper ca o sa reusesccrying. Vaa rog dati-mi un >sfat.Multumesc!big grin

Răspuns Câştigător
| DanYyY_3270 a răspuns:

De obicei noi baieti ne combinam cu fete care sunt pe placul nostru!
Iar raspunsu ala " nu stie" reprezinta debusolare totala, e aiurea sa dai un raspuns de genu asta, nu merita sa tot incerci. De obicei daca ne place o fata nu stam pe ganduri sa nu o ia alti happy

1 răspuns:
| Dav7id a răspuns:

Salut Ana,nu poti lupta cu ce simti,stiu si eu,eu n-am fost respins insa, dar nici nu stie, are prietens si nu vreau sa fiu bagarat.Imi place ca inca speri, bravo, bravo.Nu te lasa cu una cu doua,lupta,altceva nu ai de facut, doar sa nu renunti cand esti prea aproape.Dar vezi ca si el sa iti dea un semn ca ar vrea, sa nu il sacai.Sa nu incerci sa ii atragi atentia prin eu stiu ce,fii o fata cat mai decenta,simpla si vorbareata,glumeata, cum poate esti tu, asta intoarce privirea unui baiat.Salut si Succese si Ocazii multe si toate Reusite! Bye.