| FrunzaDeToamna a întrebat:

veau niste mesaje pentru ziua mamei mele

Funda; x

Răspuns Câştigător
| Kristtine a răspuns:

Daca viata ta ar depinde de dragostea pe care ti-o port, ai fi nemuritoare. La multi ani, mama!
Fie ca Dumnezeu sa decoreze fiecare raza de soare care ajunge la tine cu succes, fericire si prosperitate. La multi ani

Te iubesc mai mult decat te-am iubit ieri, dar nu mai mult decat o sa te iubesc maine.La multi ani!

Tot ce-ti doresti, tot ce-ti lipseste, un mesaj de La multi ani de la cel ce te iubeste.

Ziua ta de nastere imi aminteste in fiecare an cat de mult vreau sa-ti spun ca sint fericit/a ca te cunosc. Ma gandesc la tine in fiecare zi.

1 răspuns:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

1.Iti doresc ca anii cei implinesti astazi sa-ti aduca stralucirea si frumusetea stelelor,intelepciunea si puterea zeilor, dorinta de a iubi si de a accepta sa fii iubit si tot ce are lumea asta mai bun in ea! Si de-ar fi ca puterea zeilor sa-mi indeplineasca dorintele, iti mai doresc TINERETE FARA BATRANETE SI VIATA FARA DE MOARTE.La multi ani!
2.Mama, ce-as putea sa-ti daruiesc de ziua ta cand nimic din lumea asta nu-ti poate rasplati dragostea si grija pe care mi-o porti, nimic nu poate sa rascumpere tot ceea ce faci si simti tu pentru mine. Te iubesc mama mea draga si tot binele din lume sa se reverse asupra ta.
Bafta. Pupici:*