| RagazzaDiPapa a întrebat:

Verisoara mea este in clasa a 7-a si m-a rugat sa o ajut la o compunere despre invatatura( adica o compunere expresiva, figuri de stil, descriere despre cat te ajut invatatul in viata de zi cu zi, la scoala etc.) Eu chiar nu am nici o idee iar ea nu e prea buna la romana. Va rog frumos sa-mi dati si mie cateva idei. Si

1 răspuns:
| Andreea357 a răspuns:

Pai sa scrie ce crede ea despre scola si despre invatat
ce inttrebare prosteasaca deci nu te ssupara da chiar nu stie sa faca o compunere