| Rares311 a întrebat:

Vine banchetul de clasa a 8-a si as vrea sa stiu cam cum ar trebui sa ma imbrac sa fac o impresie buna. Trebuie neaparat si un sacou? App, sunt baiathappy

Răspuns Câştigător
| zSchizophrenic a răspuns:

Uff,daca ai avea si un sacou ar fi perfect! Pai,ia-ti o camasa, poti sa-ti pui si un papion, niste pantaloni, dar nu blugi si nici d-aia de stofa xD.Iar papucii, sa fie eleganti.Acum,depinde si ce culoare vrei sa aiba camasa. Daca e albastra si pantalonii sa fie la fel.Iar sacoul si papucii negri :d.Bafta!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Frumos ar sa ai si sacou, ba chiar costum.

| Cosmin619 a răspuns:

O camase si pantaloni orice ce mai mine blugi cel mai potrivit