| Roseey a întrebat:

Buna!
Vineri am fost la un majorat si am ametit putin... dupa care m-am sarutat cu un tip cu care m-am mai sarutat anul trecut...si,dupa catva timp, mi-a spus ca-i place de mine.
E ok baiatu...inalt,blond cu ochii albastri,foarte dragut da' toata lumea zice ca e foarte prost.
You know *inalt ca bradu, prost ca gardu*. Nu i-am spus inca daca vreau sa am o relatie cu el...ce ma sfatuiti sa fac?:-s
Dau funda.

Răspuns Câştigător
| Babyralu99 a răspuns:

Nu asculta barfele colegilor. Daca tie iti place de el, invita-l la un suc, vorbeste despre diverse lucruri ( astfel vezi si cat de destept este, deci impusti 2 iepuri dintr-o lovitura ). Daca vezi ca merita, incepe o relatie. Funda? happy

4 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Încearcă să vezi cine este, nu te arunca într-o relație cu un necunoscut.

Te pup. Să ai grijă.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Afla daca *e prost*.
Iesi cu el-la un suc, la o cafea...Afla-i comportamentul si asa vei afla daca e prost sau nu.
Dar daca iti place de el cu adevarat si crezi ca te merita, se comporta cu tine cu crezi tu ca trebuie sa o faca, ce mai conteaza asta?batting eyelashes

| biiannncaa a răspuns:

NU TE LUA DUPA GURA LUMII. Daca tie chiar iti place baiatul actioneaza.

| ToxicMinD a răspuns:

Pai daca crezi ca te merita si te poate iubi mai conteaza ce zic altii? tongue parerea mea nu stiu nu te cunosc faci cum vrei tongue