| brunettenini a întrebat:

vineri e ziua iubitului meu si ma gandeam sa-i fac cadou o rama cu o poza cu noi stiti voi altceva nu am bani zilele astea decii..sau macar o idee sa adaug la cadoul care vreau sail fac sa fiu mai frumos sa scriu ceva sau nu stiu parca e prea simplu asa multu astept raspuns

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Un tort in forma de inimioara ori ceva...o noapte de dragoste, iti garantez ca-i cel mai frumos si placut cadou.
Te pup!

| andru10best a răspuns:

Poti sa ii faci un fel de jurnal cu poza si amintiri. Asa o sa iasa mai super. Uite aici ceva de genul http://www.surprizewow.com/cadouri/un-jurnal-plin-de-amintiri-in-dar/

| Xenia16 a răspuns:

Da ar fi foarte dragut, o rama foto cu voi in forma de inimioara ar fi frumoasa, sau sa ii faci un tort daca nu ai bani. Sa ii faci tu ceva de mana ta o felicitare, o scrisoare, o bratara, ai putea sa ii dai un breloc cu o poza cu voi, e ieftin costa 16 lei pe o parte si de alta a brelocului doua poze diferite si aceiasi poza este 10 lei, sau o poza cu voi pe un magnet este 10 lei. Ai putea o noapte de dragoste i-ar place foarte mult. Si tine minte orice i-ai darui conteaza gestul si te va iubi orice i-ai darui de ziua lui. Bafta!