| simonafrumoasa a întrebat:

vineri merg in excursie cu clasa la gura raului. este cam departe si nu stiu cum sa ma imbrac. nu am mai fost nicidata. plecam devreme si ne intoarcem foarte tarziu. deci ceva ideei? cum ar trebui sa ma imbrac? va rog ajutati-ma! va pup! PA Pa!

1 răspuns:
| Lexiiii a răspuns:

Cat mai simplu ca nu te duci pe podium. O pereche de blugi care nu sunt de iesit in oras(poate te murdaresti), un tricou, o bluzita, si daca o sa fie mai frig sa iti mai iei ceva la tine un hanorac sau ceva, si tenesi. Comod si simplu.happy