| anonim_4396 a întrebat:

Buna voi ce ati alege pentru fete vb:aveam un baiat in clasa care nu ma lasa in pace aproape deloc dar asa in ultima perioada mi-a tinut parte daca era ceva si culmea ca el ma tot intreba daca am prieten si eu nu am avut niciodata. dar sincer mie mi-a placut de el de cand a venit in clasa dar cu timpul parca nu prea imi mai placea asa. dar acum ma gandesc la el.asa si celalalt baiat care m-a sunat cu nr privat dar nu il cunosc si acum sunt in alt judet, si mi-a cerut id eu i l-am dat pentru ca era foarte insistent si pe mes a zis ca sunt frum si daca vreau sa ma intalnesc cu el dar eu nu am acceptat si el nu ma intreaba nimic de vorba decat atunci cand i-am dat id-ul. dar nu prea imi place de el. mie imi place mai mult de celalalt dar e departe si oricum nu ii trece lui prin minte ca mie imi place de el pentru ca ii eram foarte indiferenta la scoala asta e. ce ati face in locul meu? urgent funda

1 răspuns:
| Băscuţă a răspuns:

Nu l-as alege pe cel care te-a sunat cu privat si ati vorbit pe mess, dar fa ce iti spune inima!