| KubetiiOO a întrebat:

Voi ce faceti cand va speriati foarte tare? Urlati,va pastrati calmul, fugiti(ce alt ceva laughing fara mistouri

12 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Tip si fug, de obicei atunci cand vad un paianjen fug si tip mancand pamantul.
In rest doar tresar daca sunt speriata de un urlet, prieten/a, filme, sau chiar tata ma mai sperie uneori.

| AnaAmalia31 a răspuns:

Eu nu prea ma sperii :]]]]
Dar mi s-a intamplat odata sa ma sperie unu si am inceput sa rad :]]]]] laughing

| WhateverX a răspuns:

De obicei tip happy. Dar cand ma fugareste cineva sau aud zgomote prin casa fug laughing.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Cand vad un paianjen,tip.
Cand ma uit la un film,tresar,tip, urlu, mi se face pielea de gaina si mi se ridica parul de pe brate :))
Cand vad ceva la PC, tip, cum am facut si aici:Http://x-x.org.ua/admin.php (in acelasi timp si rad) :))
Si cand ma uit la tv, imi pun plapuma pe mine; ca ma simt in siguranta :D :))

| KubetiiOO explică (pentru LanaDelRayFan):

Mda..mersi,ca proasta am dat pe link si acum is si mai speriata

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru KubetiiOO):

Ai dat pe mut? si te-am avertizat laughing

| KubetiiOO explică (pentru LanaDelRayFan):

Am dat, noroc ca am dat,laughing si am acoperit cu mana imaginea laughing

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru KubetiiOO):

Scz puppy dog eyes dAR am specificat ca m-am speriat din cauza matahalei laughing

| KubetiiOO explică (pentru LanaDelRayFan):

Dar ce e acolo ca nu m-am uitat? un om, monstru ce e?

| LanaDelRayFan a răspuns (pentru KubetiiOO):

Poi n-ai zis ca ai dat click pe site? E matahala aia de la SCary Maze Game rolling on the floor))

| KubetiiOO explică (pentru LanaDelRayFan):

Pai am zis ca am acoperit cu mana

| allestrumf a răspuns:

Eu tip laughing)))