| Babygirl01111 a întrebat:

Voi ce scuza folositi cand nu va faceti tema de vacanta. Nu merge acum la mine orice scuza pentru ca chiar azi ne-a spus doamna ca daca nu aducem tema maine ne da 4. Ceva scuze care sa mearga?

Răspuns Câştigător
| andreutzys a răspuns:

Am fost in strainatate la niste rude si mi-am luat si caietele cu mine, si le-am uitat acolo si de abia vinerea trecuta am ajuns si am uitat sa le pun in bagaj, cel putin, la mine a functionat in clasa a VII-ahee hee

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Ai fi avut o scuza daca ai fi avut probleme de sanatate, dar vacanta a fost lunga si cred ca se putea cu c eva efort sa iti dai interesul in rezolvarea temelor de vacanta, doar este spre binele tau.
O zi frumoasa sa aihappy

| neutrino a răspuns:

"Ca chiar" ai dat-o in bara! Spune-i ca tu nu ai fost in vacanta fiindca ai fost ocupat/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bro,la mine nota 2 pentru că o minti sau nu-i aduci tema este lege...eu nu scap

| Exaizo a răspuns:

Spune-i ca, chiar in dimineata in care mergeai spre scoala ti-au iesit (din greseala desigur) caietul cu tema, din ghiozdan, si a fost un tigan in apropiere si ti l-a furat.