| IIIx333III a întrebat:

In legatura cu vacanta. As vrea sa nu ma mai duc maine la scoala, pentru ca aproximativ toate clasele isi incep vacanta de maine. Maine voi avea: romana, dirigentie, matematica, engleza, geografie. Doamna directoare a spus ca maine vine la scoala cine vrea, doamna de geografie a spus ca nu trebuie neaparat sa venim, doamna de engleza[diriginta] nu ne-a spus nimic, doamna de romana a spus ca ar trebui sa facem ora, dar nu ne pune absenta daca nu venim iar doamna de matematica a spus sa venim.

Eu zic ca se va rezolva totul daca nu o sa venim. Sa ma duc sau nu?

Răspuns Câştigător
| TeooTeo a răspuns:

Eu m-a duc ca s-ar putea sa ne spuna ca dam ceva test dupa vacanta sau ca ne da tema si ne pune nota pe teme big grin
byelove struck

3 răspunsuri:
| Quiescent a răspuns:

N-are rost. Degeaba te duci, stai acasă, sfătuiește-te cu ceilalți din clasa ta și ajungeți la un acord comun. happy

| babygirl_2557 a răspuns:

Daca directoarea a zis sa nu mai veniti nu are rost sa te mai duci la sc.Nici eu nu ma duc la scoala maine cu toate ca am si eu ore mai grele. Sper ca te-am ajutat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu merg maine la scoala, si te sfatuiesc nici tu sa nu mergi