| PoUfOuLeTe a întrebat:

Voi credeti ca Stefan Gheorghidiu din Ultima noapte de dragoste, intaia noapte de razboi a actionat corect? Aici ma refer la faptul ca era gelos, ca i-a cerut divortul Elei si altele... fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Eu consider ca in realitate Ela nu i-a dat nici un motiv pentru a fi gelos. El, fiind hiperanalitic si hipersensibil, amplifica semnificatia fiecarui gest, fiecarei priviri, avansand-o la proportiile unei catastrofe.

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Vrea sa facem dragoste dar se lasa cu razboi asta e o curva penalalaughing

| robert123 a răspuns:

Aoleu telenovele boala fetelor
nu cred ca actionat corect chiar daca nu stiu despre ce vorbestilaughing