| forgetmynutella a întrebat:

Buna!

Voi cum va stapaniti emotiile?

6 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dacă este vorba de emoții negative, o muzica buna, prin plimbare,. Dar contează sa ai o atitudine pozitiva și faci fata la orice emoție copleșitoare, pentru ca o inimă vesela este sănătatea trupului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea mi le stapanesc.

| Teffan a răspuns:

Le infing in furca, la fel cum si batranul meu batran a vrut sa le infiga intr-un sange din sangele lui.

| Vlach a răspuns:

Cand sunt trist sau nervosa extrem de greu, de multe ori incep sa bolborosesc cuvinte fara sens, si emotii pozitive... Cand se intampla ceva pozitiv zici ca sunt nebun la cat de entuziasmat sunt

| Clockwork a răspuns:

Doar le tin in mine. Imi imaginez ca le pun dupa niste usi de titan de 1 m si ca usiile sunt pazite de "ingeri"

Răspuns utilizator avertizat